Nyhet: Jane Iredale Calming Lavender Hydration Spray
En beroligende effekt på både kropp og sinn Calming Lavender Hydration Spray er en fuktighetsspray med kamille og økologisk lavendel. Den er designet for å sette mineralmakeup og gi fuktighet til huden – samtidig som den gir en beroligende effekt på kropp og sinn.
- Setter makeupen med langvarig hold og en glødende finish - Reduserer tørr hud og fine linjer - Beroliger huden og sinnet
Kamilleekstrakt roer ned huden og lindrer kløe og tørr hud, mens lavendelekstrakt reduserer rødhet og inflammasjon. I tillegg pleier ekstrakt fra myramaze-planten huden og gir fuktighet.
Slik brukes den: Spray over din mineralfoundation for å sette makeupen, mellom flere lag med pudderfoundation for økt dekk eller i løpet av dagen for en oppfriskning av fukt og glød.